Reklama

Zastosowanie rzepów w reklamie jest praktycznie ograniczone tylko i wyłącznie kreatywnością projektującego. Od lat z powodzeniem zaopatrujemy tę branżę praktycznie we wszystkie rodzaje rzepów. Standardem powoli staje się montaż wszelkiego rodzaju tablic reklamowych, elementów  podświetlanych kasetonów,  banerów za pomocą rzepów, najczęściej Duotec i Klettostar. Akcesoria promocyjne typu: POSM zyskują na swojej wartości, jeśli poprzez zastosowanie połączeń rzepowych Klettostar, które dają możliwość wielokrotnego użytku. Prezentery demonstrujące produkty, flagi reklamowe, gadżety, ubrania promocyjne, opakowania promocyjne, reklamy na rowerach to tylko niektóre z produktów zyskujących na wartości dzięki zastosowaniu rzepa..

Proponowane produkty

rzep haczyk- flausz

rzep grzybkowy

rzep grzybkowy w połączeniu z welurem

PRZYKŁADY ZASTOSOWAŃ

Mocowanie banerów i flag

Rzep Haczyk i Flausz – Klettostar – do tymczasowego mocowania Bannerów i Flag. Dostępny w różnych kolorach i szerokościach jako produkt do wszywania, wyposażony w klej lub zgrzewalny.

Budowa kasetonów

Rzepy Klettostar (Haczyk i Flausz) lub Duotec (Grzybek-Grzybek) do szybkiej wymiany elementów tymczasowych. Proponowane produkty mogą zostać zastosowane w formie taśmy lub wykrojników (specjalnych kształtów) ale także na specjalnych profilach lub dystansach. Indywidualne podejście do każdego projektu pozwala na dopasowanie odpowiedniego rozwiązania.

Połączenia rzepowe

RZEP GRZYBKOWY DUOTEC®

RZEP „HACZYK I FLAUSZ”

RZEP GRZYBKOWY

TAŚMY MICROPLAST®

PROFILE

GECKO® NANOPLAST®

PRODUKTY – RZEPY PRZEMYSŁOWE