Rzepy przemysłowe

Rzepy przemysłowe to mnogość możliwości zastosowania przy jednoczesnej efektywności każdego z wariantów. Jeżeli poszukują Państwo nowoczesnych, trwałych i niezawodnych rzepów przemysłowych, zapraszamy do firmy Eko-Tech- autoryzowanego dystrybutora rozwiązań technicznych marki Gottlieb Binder GmbH & Co. KG. Wieloletnie doświadczenie na rynku oraz bezpośredni dostęp do produktów renomowanych marek to gwarancja pełnej i kompleksowej oferty, w obrębie której każdy, zorientowany na jakość i wszechstronność Klient znajdzie rozwiązanie dostosowane do indywidualnych potrzeb i oczekiwań.


Oferujemy rzepy przemysłowe, wykorzystywane z powodzeniem w rozmaitych gałęziach przemysłu (m.in. izolacjach kablowych, w akcesoriach do czyszczenia, w ubraniach, czy meblach), transportu (na łodziach i jachtach- w kamizelkach ratunkowych, w autobusach, pociągach, tramwajach i samolotach- jako element mocujący zagłówki, czy podsufitki), medycyny i sportu (m. in. w różnych akcesoriach techniki medycznej, ortopedii, czy weterynarii).


Dysponujemy oryginalnymi i opatentowanymi systemami łączeniowymi, dzięki którym oferowane przez nas rzepy przemysłowe są tak niezwykle wytrzymałe i jednocześnie wszechstronne. W zakres naszej propozycji można wpisać między innymi rzep „Haczyk i Flausz” (Klettostar, Klettostar HT, Klettolastic, Klettoplast, Kletto-Fix), rzep grzybkowy (Pressogrip, Pressotex, Prestex), rzep grzybkowy samoszczepny (Duotec, Microduotec), oraz taśmy Microplast i profile z rzepami.


Kompleksowy asortyment, produkty spełniające najwyższe kryteria jakościowe oraz korzystne warunki cenowe, to zasadnicze cechy oferty Eko-Tech. Wszelkie szczegółowe informacje znajdą Państwo za pośrednictwem strony www.rzepy-przemyslowe.pl. Zachęcamy do zapoznania się z treścią serwisu i zapraszamy do współpracy!