Budownictwo2022-07-19T10:13:23+02:00

Przemysł   |   Budownictwo

Budownictwo

Współczesne budownictwo poszukuje coraz to nowych rozwiązań. Zastosowanie rzepów w zamian za tradycyjne sposoby mocowania wpisuje się w ten trend. Czysty i szybki montaż, czy możliwość wielokrotnego zamykania i otwierania połączenia rzepowego przemawiają na jego korzyść.

Rzepy Duotec lub Klettostar służą do mocowania paneli ściennych, elementów małej architektury, dekoracji czy tablic informacyjnych. Opaski rzepowe typu BACK/ BACK z Microplast i Klettostar używa się do wiązkowania czy montażu okablowania, elementów instalacji np. klimatyzacji.

Przykłady zastosowań:

Mocowanie banerów i flag

Rzep Haczyk i Flausz – Klettostar – do tymczasowego mocowania Bannerów i Flag. Dostępny w różnych kolorach i szerokościach jako produkt do wszywania, wyposażony w klej lub zgrzewalny.

Rzepy przemysłowe

Budowanie kasetonów

Rzepy Klettostar (Haczyk i Flausz) lub Duotec (Grzybek-Grzybek) do szybkiej wymiany elementów tymczasowych. Proponowane produkty mogą zostać zastosowane w formie taśmy lub wykrojników (specjalnych kształtów) ale także na specjalnych profilach lub dystansach. Indywidualne podejście do każdego projektu pozwala na dopasowanie odpowiedniego rozwiązania.

Budownictwo   |   Proponowane produkty

Rzepy-przemysłowe - Klettostar

rzep haczyk – flausz

Rzepy-przemysłowe - Microplast

rzep grzybkowy

Rzepy-przemysłowe - Duotec

opaska rzepowa typu back / back

Rzepy-przemysłowe - Klettostar HT

opaska rzepowa typu back / back

Rzepowe systemy połączeniowe

Rzepy techniczne dzielimy na kilka kategorii w zależności od elementu łączenia i technologii. Rozróżniamy w tym:

Rzepy – Haczyk / Flausz – Klettostar
Rzepy – Grzybek / Welur – Pressgrip / Pressotex
Rzepy – Grzybek / Grzybek – Duotec / MidiDuotec / MicroDuotec

Powyższe kombinacje są tylko podglądem możliwości połączeń rzepowych. Technologia umożliwia stworzenia różnorodnych systemów połączeniowych odpowiadających na różne potrzeby zastosowania.

Przejdź do góry