Filtry przemysłowe2022-07-19T10:13:42+02:00

Przemysł   |   Filtry przemysłowe

Filtry przemysłowe

Każdy filtr ze względu na swoją funkcję musi być wymienny. Ze względu na wielokrotne możliwości otwierania i zamykania zastosowanie rzepa wydaje się być idealnym pomysłem. Rzep może być samoprzylepny, wkręcany lub na specjalnym profilu. Istnieją takie rodzaje materiałów filtracyjnych, których struktura pozwala na połączenie ich bezpośrednio z haczykiem lub grzybkiem rzepa.

Rodzaj preferowanego rzepa zależy od rodzaju filtra, mogą się tu sprawdzić zarówno rzepy haczyk- flausz, jak i rzepy grzybkowe. Do delikatnych filtrów Pressogrip, do dużych i ciężkich Duotec, czy Duotec – Midi. W doborze odpowiedniego rodzaju chętnie pomogą Państwu nasi handlowcy.

Przykłady zastosowań:

Rzepy przemysłowe
Rzepy przemysłowe

Teczki / Segregatory

W teczkach reklamowych lub innych podobnych produktach o wielokrotnym przeznaczeniu możliwe jest zastosowanie następujących rzepów:
Klettostar – Haczyk i Flausz w wersji samoprzylepnych – o dostosowanym kształcie, np. kółko o określonej średnicy
Midi-Duotec – Grzybek-Grzybek w wersji samoprzylepnej – w formie taśmy lub elementów wykrawanych do określonego kształtu
Jako docelowy produkt może zostać także inna kombinacja – w zależności od potrzebnych sił otwarć, ilości otwarć, koloru oraz budżetu projektu.

Rzepy przemysłowe
Rzepy przemysłowe

Zamykanie opakowań

Nasze rzepy idealnie sprawdzają się w Systemach opakowań przemysłowych wielokrotnego użytku. Produkty nasze wyróżniają się ponadprzeciętną jakością wykonania gwarantując tym samym klientom długotrwałe zadowolenie i działanie. Rzepy Klettostar gwarantują wysoką jakość oraz niezawodność. Gwarantowana ilość cykli otwarć/zamknięć z wysoką siłą trzymania to min. 5000. Dodatkowym atutem naszej oferty jest bogaty wybór klei – którymi możemy dopasować produkt do wymagań klienta.

Opakowania wielokrotnego użytku wykonywane są z różnych materiałów o różnej energii powierzchniowej – jak np. PP, PVC czy inne materiały specjalne. Dlatego tym bardziej dobranie odpowiedniego systemu klejowego jest niezbędne do funkcjonowania systemu rzepowego.

Proponowane produkty: Rzep Haczyk i Flausz – Klettostar

Rzepy przemysłowe - Microplast®

Koperty wielokrotnego użytku

W korespondencji wewnętrznej niezbędnym elementem są koperty wielokrotnego użytku. Do ich produkcji oferujemy specjalną kombinację cienkich rzepów Microplast oraz Velour.

Filtry przemysłowe   |   Proponowane produkty

Rzepowe systemy połączeniowe

Rzepy techniczne dzielimy na kilka kategorii w zależności od elementu łączenia i technologii. Rozróżniamy w tym:

Rzepy – Haczyk / Flausz – Klettostar
Rzepy – Grzybek / Welur – Pressgrip / Pressotex
Rzepy – Grzybek / Grzybek – Duotec / MidiDuotec / MicroDuotec

Powyższe kombinacje są tylko podglądem możliwości połączeń rzepowych. Technologia umożliwia stworzenia różnorodnych systemów połączeniowych odpowiadających na różne potrzeby zastosowania.

Przejdź do góry