Filtry przemysłowe2022-07-19T10:13:42+02:00
Ekotech Converting Company - Rzepy przemysłowe
Ekotech Converting Company - Rzepy przemysłowe

Przemysł   |   Filtry przemysłowe

Filtry przemysłowe

Każdy filtr ze względu na swoją funkcję musi być wymienny. Ze względu na wielokrotne możliwości otwierania i zamykania zastosowanie rzepa wydaje się być idealnym pomysłem. Rzep może być samoprzylepny, wkręcany lub na specjalnym profilu. Istnieją takie rodzaje materiałów filtracyjnych, których struktura pozwala na połączenie ich bezpośrednio z haczykiem lub grzybkiem rzepa.

Rodzaj preferowanego rzepa zależy od rodzaju filtra, mogą się tu sprawdzić zarówno rzepy haczyk- flausz, jak i rzepy grzybkowe. Do delikatnych filtrów Pressogrip, do dużych i ciężkich Duotec, czy Duotec – Midi. W doborze odpowiedniego rodzaju chętnie pomogą Państwu nasi handlowcy.

Ekotech Converting Company

Przykłady zastosowań:

Ekotech Converting Company - Rzepy przemysłowe
Ekotech Converting Company - Rzepy przemysłowe

Teczki / Segregatory

W teczkach reklamowych lub innych podobnych produktach o wielokrotnym przeznaczeniu możliwe jest zastosowanie następujących rzepów:
Klettostar – Haczyk i Flausz w wersji samoprzylepnych – o dostosowanym kształcie, np. kółko o określonej średnicy
Midi-Duotec – Grzybek-Grzybek w wersji samoprzylepnej – w formie taśmy lub elementów wykrawanych do określonego kształtu
Jako docelowy produkt może zostać także inna kombinacja – w zależności od potrzebnych sił otwarć, ilości otwarć, koloru oraz budżetu projektu.

Ekotech Converting Company - Rzepy przemysłowe
Ekotech Converting Company - Rzepy przemysłowe

Zamykanie opakowań

Nasze rzepy idealnie sprawdzają się w Systemach opakowań przemysłowych wielokrotnego użytku. Produkty nasze wyróżniają się ponadprzeciętną jakością wykonania gwarantując tym samym klientom długotrwałe zadowolenie i działanie. Rzepy Klettostar gwarantują wysoką jakość oraz niezawodność. Gwarantowana ilość cykli otwarć/zamknięć z wysoką siłą trzymania to min. 5000. Dodatkowym atutem naszej oferty jest bogaty wybór klei – którymi możemy dopasować produkt do wymagań klienta.

Opakowania wielokrotnego użytku wykonywane są z różnych materiałów o różnej energii powierzchniowej – jak np. PP, PVC czy inne materiały specjalne. Dlatego tym bardziej dobranie odpowiedniego systemu klejowego jest niezbędne do funkcjonowania systemu rzepowego.

Proponowane produkty: Rzep Haczyk i Flausz – Klettostar

Ekotech Converting Company
Ekotech Converting Company - Rzepy przemysłowe - Microplast®

Koperty wielokrotnego użytku

W korespondencji wewnętrznej niezbędnym elementem są koperty wielokrotnego użytku. Do ich produkcji oferujemy specjalną kombinację cienkich rzepów Microplast oraz Velour.

Filtry przemysłowe   |   Proponowane produkty

Ekotech Converting Company

Rzepowe systemy połączeniowe

Rzepy techniczne dzielimy na kilka kategorii w zależności od elementu łączenia i technologii. Rozróżniamy w tym:

Rzepy – Haczyk / Flausz – Klettostar
Rzepy – Grzybek / Welur – Pressgrip / Pressotex
Rzepy – Grzybek / Grzybek – Duotec / MidiDuotec / MicroDuotec

Powyższe kombinacje są tylko podglądem możliwości połączeń rzepowych. Technologia umożliwia stworzenia różnorodnych systemów połączeniowych odpowiadających na różne potrzeby zastosowania.

Ekotech Converting CompanyEkotech Converting Company
Ekotech Converting Company
Przejdź do góry