O nas2022-07-24T22:19:52+02:00
Ekotech Converting Company - Rzepy przemysłowe
Ekotech Converting Company - Rzepy przemysłowe

O nas

Firma EKO-TECH Sp. z o.o. Sp. k. jest czołowym Polskim producentem technicznych rozwiązań samoprzylepnych dla przemysłu. Nasze doświadczenie oraz rzetelność została w ciągu ostatnich latach doceniona poprzez zaufanie globalnych liderów rynku materiałów samoprzylepnych.

Partnerzy Eko-Tech

Staliśmy się partnerami technicznymi takich firm jak Tesa tape Sp. z o.o. oraz Gottlieb Binder GmbH. Ciągłe inwestycje w rozwój technologii przetwórstwa oferowanych produktów daje nam możliwość spełniać co raz to bardziej zróżnicowane wymagania naszych klientów. Nie ma produktów niemożliwych.

Ekotech Converting Company
Partnerzy Eko-Tech
Partnerzy Eko-Tech
Partnerzy Eko-Tech
Partnerzy Eko-Tech
Partnerzy Eko-Tech
Partnerzy Eko-Tech
Partnerzy Eko-Tech

Historia Gottlieb Binder GmbH

Gottlieb Binder GmbH to niemiecka firma rodzinna z ponad 200 letnią tradycją. Została założona w 1798 roku jako fabryka tasiemek włókienniczych. Prawdziwym przełomem w historii było wprowadzenie w roku 1959 rzepa haczykowego KLETTOSTAR. Był to początek Nowej drogi produktowej i kamień milowy w rozwoju firmy. Kolejne lata zmieniały ofertę produkcyjną aż do pełnej koncentracji na produkcji produktów rzepowych. Od 1960 aż do 1995 zostały zaprezentowane takie produkty jak rzep grzybkowy Pressogrip, Pressotex oraz Duotec. Ciągłe Innowacje skutkowały wprowadzeniem serii produktów Microplast, które początkowo służyły jako zamknięcie w pieluchach jednorazowych.

Dla tego oferujemy poniższe technologie przetworzenia:

  • Cięcie wzdłużne taśm samoprzylepnych
  • Przewijanie taśm
  • Arkuszowanie taśm, filców, rzepów
  • Cięcie CNC filców, taśm i rzepów
  • Cięcie laserowe
  • Sztancowanie Die Cut & Kiss Cut
  • Laminowanie wybranych produktów

Nasz profesjonalny zespół pomaga w doborze odpowiedniego rozwiązania technicznego oraz produktowego. Bazujemy na naszych sprawdzonych rozwiązaniach standardowych oraz w razie potrzeby – dostosowujemy produkty do specyficznych wymagań klientów. Długoletnia współpraca z firmą Gottlieb Binder GmbH zaowocowała szeregiem indywidualnych i nowych rozwiązań na bazie produktu typu rzep.

Zapraszamy do współpracy.

Przejdź do góry