Reklama2022-07-19T10:14:39+02:00

Przemysł   |   Reklama

Reklama

Zastosowanie rzepów w reklamie jest praktycznie ograniczone tylko i wyłącznie kreatywnością projektującego. Od lat z powodzeniem zaopatrujemy tę branżę praktycznie we wszystkie rodzaje rzepów. Standardem powoli staje się montaż wszelkiego rodzaju tablic reklamowych, elementów podświetlanych kasetonów, banerów za pomocą rzepów, najczęściej Duotec i Klettostar.

Akcesoria promocyjne typu: POSM zyskują na swojej wartości, jeśli poprzez zastosowanie połączeń rzepowych Klettostar, które dają możliwość wielokrotnego użytku. Prezentery demonstrujące produkty, flagi reklamowe, gadżety, ubrania promocyjne, opakowania promocyjne, reklamy na rowerach to tylko niektóre z produktów zyskujących na wartości dzięki zastosowaniu rzepa..

Przykłady zastosowań:

Mocowanie banerów i flag

Rzep Haczyk i Flausz – Klettostar – do tymczasowego mocowania Bannerów i Flag. Dostępny w różnych kolorach i szerokościach jako produkt do wszywania, wyposażony w klej lub zgrzewalny.

Budowanie kasetonów

Rzepy Klettostar (Haczyk i Flausz) lub Duotec (Grzybek-Grzybek) do szybkiej wymiany elementów tymczasowych. Proponowane produkty mogą zostać zastosowane w formie taśmy lub wykrojników (specjalnych kształtów) ale także na specjalnych profilach lub dystansach. Indywidualne podejście do każdego projektu pozwala na dopasowanie odpowiedniego rozwiązania.

Budownictwo   |   Proponowane produkty

Rzepy-przemysłowe - Klettostar

rzep haczyk – flausz

Rzepy-przemysłowe - Duotec

rzep grzybkowy

Rzepy-przemysłowe - Microplast

rzep grzybkowy w połączeniu z welurem

Rzepowe systemy połączeniowe

Rzepy techniczne dzielimy na kilka kategorii w zależności od elementu łączenia i technologii. Rozróżniamy w tym:

Rzepy – Haczyk / Flausz – Klettostar
Rzepy – Grzybek / Welur – Pressgrip / Pressotex
Rzepy – Grzybek / Grzybek – Duotec / MidiDuotec / MicroDuotec

Powyższe kombinacje są tylko podglądem możliwości połączeń rzepowych. Technologia umożliwia stworzenia różnorodnych systemów połączeniowych odpowiadających na różne potrzeby zastosowania.

Przejdź do góry